Koosseis

EMS juhatus

Valitud 1. aprillil 2017 perioodiks 2017 – 2021.

Peep Pillak, esimees peep.pillak(ät)gmail.com

Helle-Silvia Solnask helle(ät)muinsuskaitse.ee

Priit Herodes priit.r.herodes48(ät)gmail.com

Mati Strauss mati.strauss(ät)mail.ee

Mehis Helme museumrail(ät)suhtlus.ee 

Jaan Tamm jaan(ät)muinsuskaitse.ee

Leho Lõhmus leho.lohmus(ät)esm.ee

Veronika Palandi veronika.palandi@gmail.com (ei tegutse juhatuse liikmena omal soovil alates 2017. novembrist)

Ants Kraut ants.kraut(ät)gmail.com

Tarmo Elvisto etarmo(öt)gmail.com

Maarika Leis-Aste maarika.leis.aste(ät)gmail.com

Tiina Tojak tiina.tojak(ät)gmail.com