Seltsi ajaluguAlgüksusedUudisedKoosseisPartneridKÜSKi toetatud projekt Õppides ajaloostKÜSK toetus projektile "Muinsuskaitse - kodanikuühiskonna mälu ja tulevik".VälissuhtedSalme muinaslaev
 Pärnumaa  Tallinn  Hiiumaa  Viljandimaa  Läänemaa  Tartumaa  Ida-Virumaa  Saaremaa  Raplamaa  Lääne-Virumaa  Harjumaa  Valgamaa  Põlvamaa
Algüksused
Tallinn

Eesti Tuletõrjemuuseum. Juhataja Ivo Paulus. Raua 2 Tallinn. Tel 6282 158, muuseum@rescue.ee  

TAASASUTAMISEL Linnuse klubi. Edmund Tammemäe tel. 56627127, edmundtammemae@gmail.com

MTÜ Konstantin Pätsi Muuseum Pirita tee 56 Tallinn 10127 Esimees Trivimi Velliste, tegevjuht Elle Lees tel 53409536 elle.lees@mail.ee

EMS Muuseumraudtee Ühing Pikk 46, Tallinn 10133  Juhataja: Mehis Helme  tel: 52 72584  e-post mehishelme@hot.ee koduleht: www.museumrailway.ee

Eesti Eruohvitseride Kogu Lõkke 4, Tallinn eesti.eruohvitseride.kogu@eesti.ee

Eesti Paeliit Mahtra 25 - 111, Tallinn 13811Rein Raudsepp (Paevanem) Eino Tomberg (teadussekretär) Tel. 6345906e-post: einotomberg@hot.ee

Tallinna Noorteklubi "Kodulinn" Gümnaasiumi 3, Tallinn 10133Tiina Mägi, tel. 644 98 67  kodu.linn@mail.ee

Jüriöö Park Peterburi tee 46, TallinnJüri Uppin tel. 50 49 149 e-post: uppin@susi.ee 

Eesti Arheoloogiaselts Rüütli 6, 10130 Tallinn Ain Lavi, tel. 6449198 ain.lavi@mail.ee

Nõmme Heakorra Selts Jaama 18, 11615 Tallinn Leho Lõhmus, tel. 51 28893 leho.lohmus@esm.ee

"Sõle" klubi Pelgulinna Haigla, Sõle  16, 10611 Tallinn Külliki Suurmaa, tel. 635 74 71 

Tallinna Saksa Gümnaasiumi m/k klubi "Siirius" Sütiste tee 20 Tallinn 13411 Luise Õuna, tel. 6522241 faks 6522240 e-post: l.ouna@saksa.tln.edu.ee

Tallinna Linnamuuseumi Kodu-uurimisringi Muinsuskaitsesektsioon Vene 6, 10123 Tallinn Irene Merik, tel. 6528 187 e-post: irene.merik@mail.ee 

TTÜ Muinsuskaitse Klubi Faehlmanni 19-8, 10125 Tallinn Kontakt: Uno Liiv

 "Tõru" Muinsuskaitse Klubi Pikk 46, 10133 TallinnTrivimi Velliste, tel. 51 35652 

Vanalinna Muinsuskaitse Klubi Pardi 3-1, 11311 Tallinn Helmi Hubelmann 

Tallinna Järvalaste Muinsuskaitse Selts Pikk 46, 10133 Tallinn Kontakt: Ants Kraut/ Elle Lees 53409536

Vana-Narva Muinsuskaitse Selts Rõõmu 14 - 9, Tallinn 10921 Kontakt: Valdek Kulbach Telefon: 6778207

  Eesti Arhivaaride Ühing Madara 24 Tallinn eay@eay.ee Kontakt: Margus Maiste (esimees), Peep Pillak (juhatuse liige)

Tulundusühistu Casa Nostra Kultuuri- ja Looduspärandi Kaitseks
Esimees Aleksander Laane
Tel. 5026812
aleksander.laane@gmail.com

Esilehele   Tagasi   Prindi
Eesti Muinsuskaitse Selts   |   Pikk 46 10133 Tallinn   |   Telefon/Faks 6411 287   |  info@muinsuskaitse.ee