Seltsi ajaluguAlgüksusedUudisedKoosseisPartneridKÜSKi toetatud projekt Õppides ajaloostKÜSK toetus projektile "Muinsuskaitse - kodanikuühiskonna mälu ja tulevik".VälissuhtedSalme muinaslaev
 EMS juhatus  EMS Revisjonitoimkond  Auliikmed
Koosseis
EMS juhatus

 

Valitud 1. aprillil 2017 perioodiks 2017 - 2021.

Peep Pillak, esimees           peep.pillak@gmail.com

Helle-Silvia Solnask helle@muinsuskaitse.ee

Priit Herodes priit.herodes@mail.ee

Mati Strauss                     mati.strauss@mail.ee

Mehis Helme                     museumrail@suhtlus.ee 

Jaan Tamm jaan@muinsuskaitse.ee

Leho Lõhmus leho.lohmus@esm.ee

Veronika Palandi veronika.palandi@gmail.com 

Ants Kraut ants.kraut@gmail.com

Tarmo Elvisto etarmo@gmail.com

Maarika Leis-Aste maarika.leis.aste@gmail.com

Tiina Tojak tiina.tojak@gmail.com

 

 

 

 

 

Esilehele   Tagasi   Prindi
Eesti Muinsuskaitse Selts   |   Pikk 46 10133 Tallinn   |   Telefon/Faks 6411 287   |  info@muinsuskaitse.ee